Олег Скрипка, Віталій Козловський та Анна Безсонова привітали балет “Форсайт” з ювілеєм

Олег Скрипка, Віталій Козловський та Анна Безсонова привітали балет “Форсайт” з ювілеєм


Довгоочікуване дійство, присвячене 10-річчю балету “Форсайт”, відбулося. Танцювальне театралізоване шоу “Саквояж” відгриміло в одному зі столичних концерт-холів. Охочих привітати Олександра Лещенка та Ліну Верес з ювілеєм балету і подивитися, в числі перших, грандіозна вистава зібрався повний зал.

Артисти почали інтригувати з перших хвилин вистави – номер інтро пройшов в повній тиші, без музичного акомпанементу. Танцюристи рухалися беззвучно, тільки під легкий шепіт глядачів, затамувавши подих і пильно стежили за розвитком подій. Сцена зберігала тишу рівно до появи на ній головного “винуватця” того, що відбувається – чарівного саквояжа!

А далі гостей вечора чекала справжня магія вишуканого бурлеск-шоу! Майстерна хореографія, тісно переплетена з цирковим мистецтвом, пронизливий вокал і ціла палітра фарб концертних нарядів. Все це пронизано сюжетною лінією про історію двох світів і наповнене характерами героїв шоу “САКВОЯЖ”. Кожен номер викликав у глядачів море овацій.

“10 років – це тільки початок. Ми багато встигли, а ще більше – попереду. Зараз перебуваємо на тому етапі, коли хочеться створювати більше танцю, більше театру, більше мюзиклу. Творити і займатися мистецтвом, робити авторські проекти і показувати їх людям.” САКВОЯЖ “- одне з таких шоу. – поділилася засновник і директор балету” Форсайт “Ліна Верес. – за 10 років ми” обросли “безліччю талановитих людей, вірних партнерів, колег, які сьогодні зібралися на нашому спектаклі, і за що ми говоримо їм “Спасибі”. Рухаємося в правильному напрямку разом! ”

Родзинкою вистави стала поява на сцені екс-учасниці групи “А.Р.М.І.Я” Віри Кекелія в якості вокалістки, яка надала індивідуальної забарвлення відомим хітам Lana Del Rey, Aretha Franklin і Fergie. Конферансьє вечора виступив шоумен Андрій Джеджула.

Привітати “Форсайт” з десятиріччям творчого шляху прийшли багато колег по шоу-бізнесу, серед яких: співак і шоумен Олег Скрипка, відома спортсменка Анна Безсонова, співаки Віталій Козловський, Вова Борисенко, композитор Влад Дарвін, співачки Лавіка і Ассоль, найспівочіша ведуча Ольга Цибульська, телеведучий Григорій Решетник з дружиною Христиною, радіо- і телеведучий Павло Шилько з дружиною Ганною, група “Не Люди”, а також впливові представники сфери медіа, партнери і друзі колективу.

+ There are no comments

Add yours