Klaxons натякнули на розпад

Klaxons натякнули на розпад


Британські нью-рейв піонери Klaxons натякнули на можливе завершення кар’єри. Музиканти повідомили в соцмережах про те, що концерти поточного гастрольного туру по Британії стануть останніми їх «сольними» виступами.

«Після 9 років постійних концертів і записів ми хочемо повідомити вас про те, що майбутні шоу стануть останніми нашими концертами в якості хедлайнерів», – написали Klaxons в Твіттері.
Інших подробиць поки не повідомляється, але останнє уточнення дає надію на те, що Klaxons все ж не відмовляться від виступів повністю і будуть хоча б зрідка з’являтися на фестивалях або благодійних солянках.

Останнє – якщо вірити Саймону Тейлору-Девіс Джеймі Рейнольдсу і Джеймсу Райтона – турне команди стартувало в кінці жовтня. Гастролі присвячені розкрутці нового альбому Klaxons ‘Любов Частоти “, який побачив світ у червні 2014-го.

Цікаво, що ця поїздка стане першим у своєму роді «3D туром”. Людською мовою – все видиме на сцені обладнання, інструменти та апаратура надруковані на 3D-принтері. «3D тур» команди стартує 25 жовтня в Норвічі і триватиме по початок листопада. Гастролі охоплять Глазго, Лідс, Манчестер, Брістоль, Бірмінгем і Лондон. З розкладом туру можна ознайомитися на сайті Klaxons.

Klaxons – британська інді-рок-група, що утворилася в 2005 році в Лондоні, Англія, і виконуюча різновид альтернативного року, насиченого елементами електронної танцювальної музики, відому як нью-рейв [2]. Дебютний альбом Міфи на найближче майбутнє (2007) (№ 2 в СБ), приніс групі Mercury Prize 2007 [3].

+ There are no comments

Add yours