Антон Корбайн зняв для Depeche Mode новий DVD

Антон Корбайн зняв для Depeche Mode новий DVD


Depeche Mode анонсували вихід нового концертного DVD, який стане 14 відео-релізом групи. Режисером виступив Антон Корбайн, який раніше працював з музикантами над декількома кліпами, а також знімав DVD “One Night in Paris” і “Devotional”. Відео було знято в Берліні під час концерту в минулому році. Сам реліз буде випущений на двох дисках: сюди увійде 21 трек, закулісні зйомки, інтерв’ю та акустична сесія з двох пісень. Корбайн розповів про реліз: «Depeche Mode неймовірно круто виступили в столиці Німеччини. За допомогою фільму ми б хотіли показати найбільш вдалі моменти, а також особливе ставлення музикантів всередині групи і до їх шанувальникам через різні інтерв’ю».

DVD надійде в продаж 17 листопада. Сам концерт пройшов в рамках туру на підтримку минулорічного альбому “Delta Machine”.
“Intro”
“Welcome To My World”
“Angel”
“Walking In My Shoes”
“Precious”
“Black Celebration”
“Should Be Higher”
“Policy Of Truth”
“The Child Inside”
“But Not Tonight”
“Heaven”
“Soothe My Soul”
“A Pain That I” m Used To “
“A Question Of Time”
“Enjoy The Silence”
“Personal Jesus”
“Shake The Disease”
“Halo”
“Just Can” t Get Enough “
“I Feel You”
“Never Let Me Down Again”
“Goodbye”
Depeche Mode – британський музичний колектив, що утворився в 1980 році в місті Базілдон (графство Ессекс). До 2011 року було продано близько 115 мільйонів копій альбомів Depeche Mode, а 44 сингли потрапили в британський хіт-парад. Журнал Q назвав Depeche Mode «найпопулярнішою групою електронної музики, яку тільки знав світ» і включив в список «50 груп, які змінили світ!».

+ There are no comments

Add yours