Fear Factory випустить новий альбом на початку 2015

Fear Factory випустить новий альбом на початку 2015


Індастріал-металісти Fear Factory нещодавно підписали контракт з лейблом Nuclear Blast Entertainment, який на початку 2015 року має випустити новий студійний альбом групи. Уже в жовтні група відправиться в студію для його запису – розповів гітарист Діно Казарезов.

«Ми зараз робимо попередні записи, а в наступному місяці будемо в студії записувати повноцінний альбом. У нас багато написаних пісень, і зараз ми вже практично завершили процес підготовки матеріалу».

З приводу контракту з Nuclear Blast Entertainment Казарезов коментував:
«Монте Коннер, один з керівників лейблу пов’язав нас з Roadrunner Records в 1992 р, зробити коло і знову прийти до співпраці з ним в 2014 г. – це чудово, тому що, ви знаєте, я і Монте щільно співпрацювали, коли робили всі класичні записи Fear Factory. Ми разом ділили радість і горе. Ми бачили плюси і мінуси нашої співпраці. Так що це здорово знову працювати з ним, тому що якщо є той, хто розуміє, через що ми пройшли і чого домоглися, так це він».

Fear Factory – американська метал-група з Лос-Анджелеса. Група сформувалася в 1989 році і до сьогоднішнього дня випустила дев’ять номерних альбомів, декілька міні-альбомів та збірок, а також майже півтора десятки синглів. За час своєї музичної кар’єри, музиканти зуміли виробити власне оригінальне звучання, яке представляє собою поєднання дет-металу, грув-металу, треш-металу і індастріал-металу. Їхній стиль справив великий вплив на метал-сцену середини 90-их.

+ There are no comments

Add yours