Діджей Linkin Park зніме фільм “Mall”

Діджей Linkin Park зніме фільм “Mall”


Джо Хан, діджей, семплер, біт-мейкер і клавішник американської групи Linkin Park, стане режисером нового трилера «Mall», заснованого на однойменній книзі письменника Еріка Богосяна. Зйомками стрічки займеться студія Paragon Pictures.

Всього у фільмі «Mall» («Торговий Центр»), крім Хана, буде задіяно чимало відомих особистостей. Крім сценаристів Вінсента Д’Онофріо («Парк Юрського Періоду», «Шибайголова»), Джо Вінсігерра і Сема Бісбі, які адаптували роман Богосяна, над картиною буде працювати відомий акторський склад – Джина Гершон, Кемерон Монаган, Петер Стормер, Джеймс Фрешвілл та інші.

За сюжетом кілька людей опинилися відрізаними від світу в торговому центрі, в якому почалася стрілянина. В результаті герої фільму переглядають своє ставлення до життя.

Хан, крім того, що сам є учасником Linkin Park, був режисером багатьох відеокліпів групи. Він зняв для Linkin Park майже половину музичних кліпів, у тому числі на пісні «Numb», «Somewhere I Belong», «What I’ve Done», «Bleed It Out», «The Catalyst», «Waiting for the End» , «Burning in the Skies», «Iridescent» і «Burn It Down». Також режисирував кліпи Xzibit’а і груп Story of the Year, Alkaline Trio. У 2003 в інтерв’ю розповів MTV, що створення фільмів і кліпів – це його пристрасть, а музика – його нав’язлива ідея.

Також Хан створював спецефекти для серіалу «Секретні Матеріали» (англ. “The X-Files”) і мінісеріалу «Дюна» (англ. “Frank Herbert’s Dune”). Був режисером короткого фільму «Сім’я» (англ. “The Seed”), і отримав права на виробництво фільму за китайською книгою «Щурячий Король» (англ. “King Rat”).

У 2010 році Хан зробив трейлер відеогри «Medal of Honor», в якому грає сингл Linkin Park «The Catalyst» з альбому A Thousand Suns (2010)

+ There are no comments

Add yours