Ерік Клептон припиняє гастрольну діяльність

Ерік Клептон припиняє гастрольну діяльність


Легендарний британський рок-музикант Ерік Клептон заявив, що збирається припинити гастролювати. За словами Еріка, концерти стали для нього «нестерпними» і «недосяжними». Музикант скаржиться на погане самопочуття та недуги, через які він може припинити грати на гітарі. При цьому, Клептон має намір зосередитися на студійній роботі. Музиканту виповниться 70 років в березні 2015 року.

«Є тисячі речей, якими я б хотів займатися, але я також розглядаю відхід на пенсію. Можу сказати точно, що продовжу працювати в студії. Мені не хочеться чекати часу, коли буду не впевнено себе почувати на сцені», – сказав Eric Clapton в одному з інтерв’ю.

Він також додав: «Дорога стала нестерпною і недосяжною через те, що займає багато часу лише на переміщення з однієї точки в іншу».
Варто відзначити, що заява Еріка Клептона прозвучала після того, як його освистали на шоу в Глазко раніше на цьому тижні. Музикант пішов зі сцени, пізніше назвавши це «технічною проблемою».

За свою кар’єру Клептон випустив 20 сольних альбомів, останній з яких – “Old Sock” – надійшов у продаж в 2013 році. Музичні критики називають його одним із найвпливовіших року-музикантів, він є лауреатом кількох премій Grammy. Окрім цього, Клептон є командором ордена Британської імперії, а також кілька разів потрапляв до Зали слави рок-н-ролу. Престижне видання Rolling Stone дало йому четверте місце в списку найвидатніших гітаристів.

+ There are no comments

Add yours