Російські “віруючі” проти Мерліна Менсона. Скасовано 2 концерти

Російські “віруючі” проти Мерліна Менсона. Скасовано 2 концерти


Російскі активісти, які вважають себе православними та віруючими, не дають спокою гурту Marilyn Manson. В результаті їхніх провокацій було скасовано два концерти артистів, агресивні “християни” переслідують музикантів навіть біля готелю.

Спочатку було скасовано концерт в Новосибірську, який мав відбутись ще 18 червня, таке рішення ухвалила місцева влада. Тижнем раніше більше 400 новосибірських жителів виступили на мітингу з вимогою перенести або скасувати захід. Вони заявляли, що тексти пісень Менсона являють собою «суміш непристойностей, пропаганди наркотиків, сексуальних збочень і образ християнської віри».

20 червня “православні” активісти на чолі з Дмитром Ентео звернулися до мера Москви Сергія Собяніна з проханням заборонити концерт Менсона на фестивалі Park Live 27 червня. Окрім того Ентео повідомив на своїй сторінці в Twitter, що він та інші “православні” активісти закидали яйцями і окропили святою водою рок-співака і музикантів з його групи біля московського готелю. Також він закликав всіх телефонувати до поліції і казати, що проведення концерту Marilyn Manson в Москві порушує закони РФ.

Московський виступ в результаті таки не відбувся, поліція отримала дзвінок про закладену в місці проведення фестивалю бомбу.
Перед тим, як рок-музиканти мали виступати, на сцену вийшли організатори заходу і оголосили, що концерт, хедлайнером якого був заявлений Менсон, скасований.

Представники фестивалю “Park Live” оприлюднили звернення: “У 21:46 на пульт до чергової частини по телефону 02 надійшов дзвінок про замінування головної сцени фестивалю. Співробітники поліції зобов’язали організаторів зупинити захід для кінологічної перевірки. Нам було обіцяно, що через 10-15 хвилин ми зможемо продовжити фестиваль, однак, начальник поліції округу ухвалив рішення про завершення концертної програми дня. Ми зробили все, що могли! Незважаючи на всі наші вмовляння продовжити сьогоднішній день фестивалю, поліція відповіла категоричною відмовою”.

+ There are no comments

Add yours