Linkin Park анонсували свій новий альбом «The Hunting Party»

Linkin Park анонсували свій новий альбом «The Hunting Party»


мериканський рок-гурт Linkin Park розкрив деталі випуску свого нового диску. Платівка під назвою «The Hunting Party» надійде в продаж 17 червня цього року. У мережі також з’явилася обкладинка майбутнього релізу.

«The Hunting Party»Обговорюючи новий лонгплей учасник колективу Майк Шинода сказав в одному з інтерв’ю: «Те, над чим ми працювали в минулому, до цих пір знаходиться в нашому творчому баченні. Альбом вийшов настільки музичним, що в ньому можна почути звучання Haim, Chvrches або Vampire Weekend».

«Я ніколи не вмикаю радіостанції з роком в Лос-Анджелесі. Вся музика звучить, як ніби це реклама для Діснея. Ось, наприклад, чуваки з Foster the People мене бентежать. Ні, я ставлюся до них з повагою, але я не розумію сенс такої музики», – зазначив Майк Шинода.

«Я зробив крок назад і запитав себе, що ж я хочу зробити таке, що ще ніхто не робив. Мені захотілося поспілкуватися з 15-річними хлопцями. Ні, я не збирався писати пісні для 15-річних, але ми захотіли справити враження на нашого внутрішнього підлітка».

Раніше в мережі відбулася прем’єра першого синглу на підтримку платівки «The Hunting Party» – трека «Guilty All the Same». Гітарист гурту Бред Делсон зазначив щодо зміни звучання в цій композиції та в цілому альбомі.

Як ми раніше повідомляли, на початку лютого цього року Майк Шинода розповів у своєму блозі про звучання нової платівки, а також процес її створення. Він зазначав також, що для запису альбому музиканти змінили студію і вирішили обійтись без продюсера. Шинода також написав, що він проводив у студії по 10-12 годин на день, багато експериментуючи та записуючи музику.

+ There are no comments

Add yours