Muse обіцяють більш рокове звучання в наступному альбомі

Muse обіцяють більш рокове звучання в наступному альбомі


Фронтмен британського колективу Muse Метт Белламі зізнався, що музиканти збираються повернутися до колишнього рокового звучання в новому альбомі. Співак зазначив, що команда вирішила використовувати свій стиль з ранніх записів.

В одному з інтерв’ю Белламі сказав: «На своїх останніх двох альбомах ми відійшли трохи від наших інструментів. Ми зосереджувалися на синтезаторах і різних видах електроніки. Тепер ми вирішили звернути увагу на власні гітари і барабани. Можливо, платівка здасться сирою, але , безумовно, в ній буде присутнє більш рокове звучання».

Метт також натякнув на незвичайні плани релізу альбому Muse, додавши: «Як саме випустити цю платівку? Ми це ще обговоримо. В індустрії все розвивається так швидко. Я не думаю, що Muse будуть готові представити абсолютно новий лонгплей на початку 2015 року. Коли ми зберемося випускати щось нове, то озирнемось навколо, проаналізуємо те, що зараз в моді, і будемо на крок попереду. Все змінюється з божевільною швидкістю».

Нагадаємо, що з 2 грудня у продаж надійде DVD з концертним фільмом Muse «Live At Rome Olympic Stadium». Остання платівка рокерів «The 2nd Law» вийшла торік: на цьому лонгплеї музиканти вирішили по-експериментувати, додавши звучання даб-степу та електроніки.

+ There are no comments

Add yours