Вокалістка Portishead анонсувала перший за 13 років сольний альбом

Вокалістка Portishead анонсувала перший за 13 років сольний альбом


Вокалістка британського гурту Portishead Бет Гіббонс анонсувала вихід свого першого за 13 років сольного альбому. Про це повідомив сайт Pitchfork. Співачка вже підписала контракт з незалежним лондонським лейблом Domino Records. Дата виходу альбому і подробиці про його зміст поки не повідомляються.

Попередній сольний альбом Гіббонс «Out of Season» вийшов в 2002 році. Його співачка записала разом з Полом Веббом, басистом групи Talk Talk. Альбом був виконаний в стилях фолк і джаз, і його аранжування сильно відрізнялися від звичайного звучання Portishead. Тріп-хоп група Portishead з’явилася в 1991 році в англійському Брістолі. З тих пір колектив випустив три альбоми, останній з яких – «Third» – вийшов у 2008 році.

Склад групи не мінявся з моменту заснування; крім Гіббонс в нього входять звукорежисер Дейв Макдональд і мультиінструменталіст Едріан Атлі і Джефф Барроу. Останній веде найбільш активну сольну кар’єру з усіх учасників, в 2009 і 2012 роках виходили альбоми його групи BEAK, вони отримали схвальні

+ There are no comments

Add yours