Кім Діл пішла з The Pixies

Кім Діл пішла з The Pixies


Кім Діл вийшла зі складу групи The Pixies, повідомляється на сайті Consequence of Sound. Причини відходу Діл не уточнюються, проте можна припустити, що вона вирішила сконцентрувати увагу на іншому своєму проекті – The Breeders. Зараз ця група знаходиться в концертному турі, який триватиме як мінімум до жовтня 2013 року.

Діл приєдналася до The Pixies відразу ж після заснування групи на початку 1986 року. Вона відгукнулася на опубліковане в газеті оголошення про пошук бас-гітариста – при цьому досвіду гри на басу у неї на той момент не було. Діл взяла участь у записі всіх чотирьох довгограючих альбомів The Pixies: «Surfer Rosa», «Doolittle», «Bossanova» і «Trompe le Monde». Вона грала на басу, а також виконувала функції вокалістки і брала участь у написанні окремих пісень (фронтменом групи і автором більшості композицій завжди був Френк Блек).

На рубежі 1980-х і 1990-х між Діл і Блеком назрів конфлікт. У 1990 році Діл створила групу The Breeders, а в 1993-му The Pixies розпалися. У лютому 2004 року стало відомо, що The Pixies возз’єднаються в оригінальному складі і відправляться в тур. Після цього група періодично давала концерти, проте єдиним новим релізом став сингл «Bam Thwok», випущений в червні 2004-го.

+ There are no comments

Add yours