Scorpions, Guano Apes та Lacuna Coil виступлять на фестивалі “The Best City”

Scorpions, Guano Apes та Lacuna Coil виступлять на фестивалі “The Best City”


Хедлайнером міжнародного музичного фестивалю «The Best City UA-2013» стала легендарна німецька рок-група Scorpions. Оргкомітет фестивалю також оприлюднив імена двох артистів головної сцени, ними стали італійці Lacuna Coil і німці Guano Apes. На закритті «The Best City UA-2013» легендарні «Scorpions» представлять свій фестивальний сет «Rock’N’Roll For Ever», який містить у собі кращі пісні за сорокарічну історію групи. Ко-хедлайнерами фестивалю стануть «Lacuna Coil» (Італія) і «Guano Apes» (Німеччина).

Цього року на головній сцені фестивалю «The Best City UA-2013», який відбудеться з 12 по 14 липня в Дніпропетровську в заміському парку «Новоселиця», виступлять 15 найпопулярніших артистів з України, Європи та Росії: Scorpions, Hurts , Enter Shikari, Guano Apes, Lacuna Coil, Mumiy Troll, Ленинград, Сплин, Би-2, Ночные Снайпери, Дельфин, ВВ, Kozak System, ТНМК, Мотор’ролла, а також група, яка стане переможцем з числа молодих виконавців, які претендують виступити на сцені New Live Stage.

До 15 червня оргкомітет фестивалю приймає заявки від молодих музикантів і артистів для виступу на сценах «New Live Stage» і «Emotion Stage». Вже зараз зареєстровано більше трьохсот заявок від артистів із України, Білорусі, Росії та Грузії. «Ми постаралися не збільшувати вартість квитків в порівнянні з минулим роком. 399 грн – це ціна квитка на виступ середнього артиста в одному з Палаців Спорту.

На нашому фестивалі за ці гроші глядачі отримують 24 години музики від світових зірок, молодих і талановитих рок-груп і діджеїв. А також величезну кількість розваг, майстер-класів, спортивних ігор і тренінгів» – повідомила програмний директор фестивалю «The Best City UA-2013» Оксана Дудко.

+ There are no comments

Add yours