No Doubt скасували тур на підтримку одного альбому заради запису іншого

No Doubt скасували тур на підтримку одного альбому заради запису іншого


Група No Doubt повернулася в студію, щоб записати пісні для чергового альбому. Про це сказано в заяві на сторінці групи в Facebook. Згідно з повідомленням, під час турне на підтримку альбому 2012 року «Push and Shove» вокалістка No Doubt Гвен Стефані «відчула натхнення» і побажала реалізувати нові ідеї пісень. Заради студійної роботи музиканти вирішили відмовитися від концертної діяльності та перенесли на невизначений термін виступи, заплановані на 2013 рік.

«Ми повернулися в студію в січні, і нова музика стала приходити нам в голови з несподіваною легкістю. Після того, як ми витратили три роки на запис попереднього альбому, від такого захоплює дух», – сказано в заяві. Артисти додали, що найбільше вони хотіли б донести свою музику до слухача якомога швидше, неважливо, в записі або на живих виступах. Учасники групи також пообіцяли частіше викладати фотографії і відео з репетицій і рекорд-сесій.

Останній на сьогоднішній момент запис колективу «Push and Shove» вийшов через 11 років після попередньої номерний студійної платівки «Rock Steady». У 2003 році No Doubt призупинили творчу діяльність, а Гвен Стефані зосередилася на сольній кар’єрі. У 2006 учасники групи вирішили приступити до запису нового альбому без вокалістки, проте вона зуміла їх переконати. Тим не менше, робота над «Push and Shove» почалася тільки в 2008 році.

+ There are no comments

Add yours