Ліам Галлахер розкритикував брата за виступ з Blur

Ліам Галлахер розкритикував брата за виступ з Blur


Ліам Галлахер опублікував у своєму блозі в Twitter повідомлення, в якому він засуджує брата Ноеля Галлахера за співпрацю з учасниками групи Blur. «Навіть і не знаю, що гірше: братик, який попиває шампанське з військовим злочинцем, або він же на підспівках у групи BLUE», – написав молодший з братів Галлахерів. Назву групи наведено саме в тому ж вигляді, що і в оригінальному повідомленні.

Можливо, Ліам Галлахер так пожартував – у Великобританії дійсно існує бойз-бенд під назвою Blue. При цьому музикант не став уточнювати, якого саме «військового злочинця» він має на увазі. Ноель Галлахер виступив з лідером Blur Деймоном Албарном і гітаристом Гремом Коксоном 23 березня на благодійному фестивалі «Teenage Cancer Trust». Була виконана пісня «Tender» альбому Blur «13» 1999 року.

За словами Ноеля Галлахера, композиція була обрана в зв’язку з тим, що її легко грати, крім того, публіка любить цю пісню.+ Blur і Oasis (група, лідерами якої були Ноель і Ліам Галлахер) в 1990-х вважалися основними музичними конкурентами у Великобританії. Конфлікт особливо загострився у 1995 році – преса тоді навіть називала битву груп за місця в чартах «брит-поп-битвою» (The Battle of Britpop). При цьому відносини між самими Ноелем і Ліамом Галлахерами також були напруженими. Саме конфлікт між братами став причиною розпаду групи Oasis у 2009 році.

+ There are no comments

Add yours